هنرستان کاردانش صبا
 
 
۱۳٩٠/٩/۱٩ :: ٧:۱٦ ‎ب.ظ ::  نويسنده : هنرستان کاردانش صبا


نویسنده:آرزوبه نژاد1-احساس رضایت و اعتماد به نفس
 
-2 در هنگام عکسبرداری: در مهمانی‌ها و محافل، افرادی که لبخند زیبایی دارند تمایل به گرفتن عکس داشته  ولی افرادی که از لبخند خود رضایت ندارند، همیشه از رفتن جلوی دوربین و گرفتن عکس‌های خانوادگی طفره می‌روند. 

-3 خیلی از عزیزان با مطالعه مجلات و دیدن عکس‌های هنرپیشه‌ها و مدل‌ها تمایل دارند، لبخندی همانند بازیگران و مدل‌ها داشته باشند. 

-4 یکی از راه‌های مقایسه لبخند مطالعه مجلات سینمایی است. اکثر هنرپیشه‌های معروف با استفاده از پوسته‌های سرامیکی و تکنیک‌های طرح لبخند، لبخند خود را بهبود بخشیده و از این‌رو الگوهای مناسبی برای ارزیابی لبخند زیبایی هستند. مکتب Holly wood smile به دنبال همین الگوها ایجاد شده است.


 

این سوالات را از خودتان بپرسید


-5 با دیدن لبخند خود در آینه و این‌که آیا بین دندان‌های قدامی و عقب خود هماهنگی می‌بینید یا نه. 

6-دوست دارید در هنگام خندیدن دندان‌های‌تان سفیدتر باشد؟ 

-7 با استفاده از تکنیک‌های جدید سفید کردن (درفرل) رنگ دندان‌ها سفیدتر می‌شود و مکانیزم سفید کردن، استفاده از ماده آزادکننده اکسیژن است که ابتدا قاب‌هایی از دندان بیمار گرفته می‌شود و همچنین مواد سفیدکننده استاندارد بین یک تا 4 ساعت داخل دهان قرار داده می‌شود و با استفاده از دستگاه‌های نوری و لیزری قوی، عمل سفید کردن تسهیل می‌یابد.با استفاده از تکنیک‌های جدید جراحی زیبایی لثه با لیزر، می‌توان به طول دندان‌ها اضافه کرد تا لبخند لثه‌ای تبدیل به لبخند دندانی شود


 

همه مشکلات شما حل می‌شود


-8 آیا به هنگام خندیدن لثه‌های‌تان زیاد نمایان می‌شوند؟ به این گونه خندیدن لبخند لثه‌ای می‌گوییم. با استفاده از تکنیک‌های جدید جراحی زیبایی لثه با لیزر می‌توان، به طول دندان‌ها اضافه کرد تا لبخند لثه‌ای تبدیل به لبخند دندانی شود. 

-9آیا هنگام خندیدن، دندان‌های شما کوتاه است؟ در صورتی‌که هنگام خندیدن یا صحبت کردن دندان‌های شما کوتاه به نظر می‌رسد با استفاده از انواع لامینت‌ها لبخند شما جوان‌تر خواهد شد و با لبخند جوان‌تر خود باعث ایجاد حس جوانی و افزایش خودباوری می‌شوید. 

-10 آیا هنگام خندیدن متوجه شده‌اید که دندان‌های‌تان بیش از حد پهن یا نازک است؟ با استفاده از تقسیم فضاهای پهن یا نازک توسط پوسته سرامیکی کامپوزی به خوبی شکل پهن بودن یا نازک بودن دندان‌ها حل شده و طرح لبخند اصلاح می‌شود. 

-11 آیا هنگام خندیدن بین دندان‌ها فواصلی است که مایلید این فواصل بسته شوند؟ بستن فاصله بین دندان‌ها یکی از مرسوم‌ترین موارد تجویز لامینت است. 
اما این کار نیازمند برنامه‌ریزی برای حفظ نسبت‌های دندان‌های شما با یکدیگر است. فضاهای خالی موجود بین دندان‌ها باید میان دندان‌های قدامی تقسیم شود. 

-12 از شکل ظاهری دندان‌های‌تان راضی نیستید؟ با استفاده از تکنیک‌های پوسته‌های سرامیکی و کامپوزیتی (لامینت) به‌راحتی شکل ایده‌آل دندان‌ها ایجاد خواهد شد.موضوع مطلب :


درباره وبلاگ
هنرستان کاردانش صبا

RSS Feedدر اين وبلاگ
در كل اينترنت


LOOP="TRUE">